New

prospects

TRUSTED US

Create a unique community with us.
Join to the group of our tenant.

 • Europe

  Location in the heart of Central Europe ensures fast transportation

  • 3 AIRPORTS

   within 100 km from Katowice

  • 185 FLIGHTS

   offered by 3 international airports in Katowice, Krakow and Ostrava

  • 4.8 million PASSANGERS

   hosted by Katowice Airport

  • 6.8 million PASSANGERS

   hosted by Krakow Airport

 • Region

  Convenient location on national and European transportation web

  • 2.3million

   residents in the entire metropolitan area

  • 1.585 KM2

   of urbanised area

  • 45 MIN

   to Krakow, the cultural capital of Poland and sector of modern business services

 • 19 May 2022

  Grupa Ammega rośnie w Polsce i ponownie stawia na biurowce .KTW

  Centrum Usług Biznesowych międzynarodowej Grupy Ammega przedłuża umowę najmu powierzchni w kompleksie .KTW w Katowicach. Jesienią tego roku pracownikom Ammega zostanie oddanych do dyspozycji komfortowa przestrzeń spełniająca potrzeby wszechstronnego i interdyscyplinarnego zespołu. Biura zajmą powierzchnię ponad 1400 mkw. na 16. piętrze biurowca .KTW II.

  More

  Biurowiec .KTW I został wybrany na lokalizację Centrum Usług Biznesowych Grupy Ammega w 2021 r. Zlokalizowana w Katowicach jednostka odpowiada za obsługę „end-to-end” procesów dla finansów, IT, HR, marketingu, zarządzania łańcuchem dostaw, ochrony środowiska, a także dla prognozowania i ewaluacji danych produkcyjnych. Nowe powierzchnie biurowe to tylko jeden z wielu dowodów potwierdzających rozwój katowickiego Centrum.

   – Zatrudnianie najlepszych specjalistów pozwala nam stale się rozwijać i harmonizować wsparcie dla strategicznych obszarów grupy Ammega. Atrakcyjność naszej oferty na rynku pracy z pewnością podkreśla doskonała lokalizacja biura oraz ponadprzeciętne warunki i środowisko pracy, jakie oferujemy naszemu zespołowi. Dlatego postawiliśmy na kompleks .KTW, spełniający wymogi certyfikatu WELL Health & Safety. Jestem zadowolony z wyboru tej lokalizacji. Mam nadzieję, że wspólnie zbudujemy jeszcze bardziej przyjazne miejsce pracy dla zespołu Ammega – mówi Marcin Nowak, dyrektor Ammega Business Services Center.

  Ammega zajmie całe 16. piętro w budynku .KTW II. Urządzanie przestrzeni biurowej planowane jest na czwarty kwartał 2022r. Do momentu przeprowadzki, Centrum Usług Biznesowych Ammega pozostanie w biurowcu .KTW I, gdzie firma wynajmuje około 700 mkw. powierzchni.

  – Grupa Ammega podwaja zajmowaną przestrzeń biurową w ramach kompleksu .KTW. To ogromny sukces zarówno dla nas, jak i naszego partnera. Jesteśmy przekonani, że ważną rolę w procesie wyboru lokalizacji odegrała otwartość na potrzeby klienta. Rok temu zaproponowaliśmy Grupie Ammega wynajem powierzchni elastycznej, dostosowanej do aktualnych oczekiwań najemcy i umożliwiającej sukcesywny rozwój. Dziś możemy obserwować, jak firma wykorzystuje dostępny potencjał i umacnia swoją pozycję w Katowicach. Partnerska relacja zaowocowała – komentuje Kamil Krępa, dyrektor ds. najmu i zarządzania portfelem nieruchomości w TDJ Estate.

  Ammega to kolejny – obok Rise.pl i PwC Service Delivery Center – najemca .KTW II. Biurowiec w lutym br. uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi najemcy już rozpoczęli realizację prac adaptacyjnych swoich powierzchni, by z końcem 2022 roku otworzyć biura w nowej lokalizacji.

   

 • 8 April 2022

  5. Instameet IgersKatowice w Biurowcach .KTW

  .KTW odwiedziła społeczność Instagramers Katowice, która świętowała u nas swoje 5. urodziny. Miłośników fotografii zaprosiliśmy na tarasy obu budynków, dach techniczny .KTW I oraz najwyższe piętro .KTW II.

  More

  Entuzjazm udzielił się nie tylko nam, organizatorom wydarzenia, ale również zapisanym na to wydarzenie uczestnikom. Większość przybyła na miejsce spotkania długo przed czasem.

  Zwiedzanie rozpoczęło się od głównego holu i recepcji budynku .KTW I, następnie podziemnym parkingiem zwiedzający przeszli do drugiego obiektu. Po 30 sekundach od wejścia do windy goście .KTW znaleźli się na najwyższym użytkowym piętrze obiektu, na wysokości ponad 130 metrów.

  Po kondygnacji +30 przyszedł czas na piętro techniczne gdzie odwiedzający mogli z bliska zobaczyć centrale wentylacyjne i agregaty chłodnicze.

  Następny przystanek?  Taras na piętrze +9 skąd rozpościera się piękny widok na Strefę Kultury. Ostatnim etapem zwiedzania był budynek .KTW I jego taras oraz dach techniczny.

  Po wizycie media społecznościowe zalała fala niezwykle ciekawych ujęć ze wszystkich tych miejsc, które z przyjemnością pokazaliśmy uczestnikom.

  IgersKatowice cieszymy się, że mogliśmy Was gościć! Z okazji Waszych 5. urodzin życzymy Wam jeszcze wielu niezwykłych miejsc do odwiedzenia.

  Relację z wydarzenia znajdziecie ➡ https://igerspoland.pl/5-instameet-igerskatowice-w-biurowcach-ktw/

   

TDJ

For several years, TDJ has been continuously carrying out the diversification process of the sectors in which it implements its investment projects

Read more

Contact

 • Kamil Krępa

  Head of Leasing and Asset Management

  kom. +48 663 707 147
  tel. +48 32 832 00 20
  e-mail: kamil.krepa@tdj.pl

 • Szymon Grabara

  Senior Leasing Manager

  kom. +48 663 701 372
  tel. +48 32 832 00 20
  e-mail: szymon.grabara@tdj.pl

Social media